Alçıpan TV Ünitesi

image

Alçıpan TV ünitesi her evde ve işyerinde kullanılabilen ve uzun seneler boyunca kullanımı yapılan bir tasarım olduğundan sıklıkla tercih edilen bir üründür. Yapılacak duvarın uzunluğu ve özel isteklere bağlı olarak şekillendirilen bu ürünler kare, oval ya da farklı motifler ile süslenebilir.

Alçıpan genel olarak kolay şekil alabilen ve hafif bir ürün olduğundan her tasarım için uygundur. Tavanlarda ve duvarlarda uygulanan alçıpan çeşitleri üstü boyanabildiğinden yine kişinin zevkine göre resimlendirilir. Bu nedenle birçok iş yeri ve evlerde özel siparişler üzerine inşaatı tamamlanır.

Alçıpan TV Ünitesi Çeşitleri

Alçıpan TV ünitesi modeller açısından isteğe bağlı olarak şekillendirildiğinden sabit modeller içerisinden tercih yapmaya gerek yoktur. Silinebilir ve üzerine duvar kâğıdı kaplaması yapılabilir. Tüm bu ürünlerin şekillendirilmesi için özel bıçaklar sayesinde kesme yapılır. Yine özel yapıştırıcılar sayesinde monte edilen alçıpan TV ünitesi çeşitleri uzun seneler boyunca kullanılabilecek şekilde garantili olarak kurulur.

Alçıpan TV Ünitesi Yapılması Ve Kullanımı

Tüm ürünler için öncelikle ölçü alınmaktadır. Daha sonrasında katalog üzerinden seçilen ya da kullanıcının istediği şekilde tarif ettiği şekilde çizim yapılır. Taslak onayı sonrasında üretime ve kesime geçilir. En son olarak da duvara monte edilir. Genellikle bu işlemler yoğunluğa bağlı olarak 1 gün içerisinde tamamlanır. Bu işlemlerden sonra televizyonun monte edilmeden önce tutkalın iyice kuruması için 1 gün boyunca beklenir.

Alçıpan Üzerine alçıpan tv ünitesi TV Kurulumu

Alçıpanın tamamen kurumasından sonra TV monte edilebilir. Monte işlemleri için TV boyutunda özellikle ölçülerek belirlenen alan kullanılır. Bu alanın küçük yâda büyük olması tamamen kişiye bağlıdır. Tüm alçıpan TV ünitesi seçeneklerine ulaşmak ve yaptırmak için https://www.dekordiyon.com/alcipan-televizyon-uniteleri/ internet adresinden bilgi almak mümkündür. Tüm bütçelere uygun olarak imal edilen üniteler aynı zamanda her m2 uygun olacak şekilde tasarlanır.