Faydalı Telegram Grupları Ve Kanalları

Telegram aslında bulut tabanlı bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Denemeye değer birçok WhatsApp alternatifinden biridir. Telegram bitcoin grupları Telegram uygulaması, mesaj göndermek için daha açık, güvenli, güvenli ve özel bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Kanalları ve telegram gruplarıyla öne çıkan ve çok sayıda kullanıcısı olan bir uygulamadır.

Telegram, 2013 yılında Nikolai ve Pavel Durov tarafından kuruldu. Telegram için kendi özel robotlarınızı oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, mesajlar, komutlar ve satır içi istekler yoluyla onlarla etkileşime girebilir. Gruplar, içindeki kullanıcı sayısını sınırlamadıkları için kanallardan biraz farklıdır. Kullanıcılar bir kanala mesaj gönderdiğinde kimlikleri açıklanmaz. Bu genel formatta yalnızca kanal adı ve avatar görüntülenir.

En iyi telegram kanalları

Telegram bulut tabanlı olduğundan, kullanıcılar mevcut işletim sistemlerinden herhangi birinde hesaplarına erişebilir ve mesajın orijinal olarak hangi cihaza gönderildiğine bakılmaksızın tüm mesajlarını alabilir. Telegram'da herkes resim, video dosyası ve daha fazlasını gönderebilecekleri gruplara katılabilir. Telgraf ve kanal grupları arasında fark vardır. Telegram grupları, 200.000'e kadar üye ekleyebileceğiniz daha sınırlı işbirliği için ideal bir uygulamadır.

Ancak Telegram kanalları, sınırsız sayıda aboneye sahip olabileceğiniz geniş bir kitleye mesaj göndermek için bir araçtır. Özellikle genç internet kullanıcıları, kanal özelliğinden dolayı Telegram'ı tercih ediyor ve uygulama insanların büyük dosyaları paylaşmasına olanak tanıyor. Türkiye en çok izlenen telgraf kanallarına sahiptir.

Telegram faydalı kanallar

Telgraf gerek ülkemizde gerekse dünyada pek çok amaçla kullanılmaktadır. Ülkemizde en popüler Telegram kanalları Bir Part Strange, Boss Archive Turkey VIP Sharing, TV 365 Halkın Sesi, Greenpeace Türkiye, siyaset veya futbol kanalları ve 18 yaş üstü kanallardır. Telegram ayrıca, bireylerin oyun oluşturması, bildirim alması, veri görünümü oluşturması, özel araçlar oluşturması ve hatta kullanıcılar arasında ödeme alışverişi yapması için sonsuz fırsatlar sunan genel API'lerine erişim sağlar.

image

Telegram, güvenlik ve hıza odaklanmaktan gurur duyar. Güvenlik tartışmalarından payından muaf olmasa da, çeşitli nedenlerle en güvenli mesajlaşma uygulamalarından biri olarak kabul edilir.