Kartal Evden Eve Nakliyat

image

Bir mobilya teslimat hizmetinin Birleşik Krallık'ı kapsamasını istediğinizde, güvenli ve güvenilir bir hizmet sunan bir mobilya teslimat hizmeti istersiniz. Tipik olarak, bu tür bir hizmet, konum ne kadar uzaksa o kadar yüksek bir fiyata gelir, ancak istisnalar da vardır, Bazı şirketler, tüm Teslimatlarınızı vermeniz koşuluyla, 10 gün önceden haber vererek sabit bir ücret karşılığında Birleşik Krallık Anakarasına Teslimat yapacaklardır, ancak bazı zamanlar vardır. Mallarınızı hızlı bir şekilde gideceği yere ulaştırmanız gerektiğinde, böylece daha hızlı bir hizmet sunulabilir..

Birleşik Krallık'taki teslimat şirketlerinin çoğu, ekspres bir hizmet sunar ve daha büyük, daha köklü taşıyıcılardan bazıları, teslimatınızı belirli bir süre içinde denizaşırı ülkelere ulaştırabilmeniz için uluslararası bir hizmet sağlar.

Ekspres teslimat hizmetleri, gönderiyi varış noktasına taşımak için genellikle acentelere güvenir. Bu acenteler havayollarını veya nakliye şirketlerini içerebilir.

Doğru şirketleri bulmak, verimli, güvenli mobilya dağıtım şirketi aramak zor olabilir. Mobilyalarınızın özenle taşınacağını, güvenilirlik ve verimlilikle teslim edileceğinden emin olmak istersiniz. Lojistik ilkeleri oradaki müşteriler için oluşturulmuştur. Doğru teslim etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorlar.

Doğru Mobilya Teslimat hizmetini seçerseniz, mallarınızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz.

Bir mobilya nakliye şirketi seçerken, ister Yeni Mobilya, ister ikinci el mobilya, ister büyük veya küçük, genç veya yaşlı, aynı yüksek hizmet standardını kullanan Antika mobilya olsun, araştırma yapmak öder.

Küçük bir perakendeci olarak nasıl hayatta kalınacağına dair bir dizi makalenin parçası olan bu makale, eve teslim hizmeti kurmanın yararları ve tuzakları hakkındadır.

ücretler

Bunu ilk seferde doğru alamayabilirsiniz ve doğru olana kadar ilk günlerde şarjı ayarlamanız gerekebilir. Teslimatlar için ücret talep etmekten çekinmeyin, ancak asıl işinizin ürün satmak olduğunu ve teslimat hizmetinden kar elde etmediğini her zaman unutmayın. Aslında, teslimat maliyetlerinin ücretlendirme tarafından karşılanmayabileceğini kabul etmeniz gerekebilir ve hiç ücret almamaya karar verebilir ve sayısal bir kayıp alabilirsiniz. Bu konuda her işletme farklıdır. Çoğu küçük mağazanın teslimatlar için ücret almasını tavsiye ederim, ancak yalnızca maliyetleri karşılamak veya belki daha gerçekçi bir şekilde sübvanse etmek amacıyla. Rakiplerinizin ne yaptığına bakmanız gerekiyor, ancak bu kritere göre bir karara zorlanmayın. Ücretsiz teslimat sağlıyorlarsa sizin de yapmanız gereken bir kural yok. Müşteriler, teslimat ücretleri gibi benzer faktörleri karşılaştıracak, ancak bunun önemli olsa da faturalarında yalnızca başka bir öğe olduğunu unutmayın. Rakibiniz teslimat masraflarını daha yüksek ürün fiyatları üzerinden ödüyorsa, teslimat ücretinde daha pahalı olmanıza rağmen birçok ürün üzerinde rekabetçi olduğunuzu görebilirsiniz.

Teslimat için ücret almanın birçok yolu vardır. Birçoğu, miktar ve mesafeden bağımsız olarak (belirli bir çevre dahilinde) belirlenmiş ücretlere sahip olacaktır. Diğerleri, düşük maliyetli (hatta ücretsiz) bir iç bölgeye sahip olacak ve giderek artan ücretlerle bir veya daha fazla dış bölgeye sahip olacak. Alışveriş faturasının belirli bir tutarın üzerinde olduğu durumlarda ücretsiz teslimat yapılması çok yaygındır. Bu çok mantıklı ama kabul edilemez kayıpları önlemek için minimum nitelikli harcamanın doğru miktarda ayarlandığından emin olmanız gerekir. Teslimat hizmeti devreye girdikten sonra, diyelim ki ilk birkaç ay, sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunmayı düşünebilirsiniz. Bu, müşterileri bir teslimat rutinine sokacaktır. Birçoğu, suçlamalar başladığında çekilmeyi planlayacak, ancak hizmete güvenmeye başlayacak. Bu bizim "zaman doldurma" eğilimimiz üzerinde oynuyor. Bir teslimat alarak bir saatlik alışveriş süresinden tasarruf eden birçok müşteri, kısa bir süre sonra bu saati başka bir düzenli aktivite ile dolduracak ve ücret alınsa bile teslimatlara devam etmek isteyecektir.

Ekstra Satış

Eve teslimatı denemeye karar verirseniz, bunun siparişe yeni satışlar eklemek için bir fırsat olduğunu unutmayın. Mümkünse, teslimat aracına, sipariş edilmemiş olsalar bile, gerekli olabilecek bazı ekstra ürünler yükletin. Müşterilerinize teslim etmek için yerel video mağazası gibi üçüncü bir taraf kullanıyor olsanız bile, onlara mallarınızı kapıda satma teşviki vermenin bir yolu olabilir. Gidilmesi gereken bariz şeyler, insanların sıklıkla istediği temel, günlük eşyalardır. Başka bir fikir, belki de ne tür bir mağazanız olduğuna bağlı olarak topikal ürünleri, Cadılar Bayramı ise elma şekerlerini veya güneşli bir günse güneş gözlüklerini dahil etmektir.

Veri tabanı

Müşterileri mağazanıza teslim etmekle onlara teslim etmek arasındaki en büyük fark, onların adlarını, adreslerini ve alışveriş siparişlerini, kişisel tercihler gibi diğer bilgileri belirtmeden takip etmeniz gerekmesidir. Bunu yapmak için bir veritabanı tutmanız gerekecek. Bunu nasıl yapacağınız, eğiliminize ve koşullarınıza bağlıdır. Bazı durumlarda bir

kağıt üzerinde listeleme iyi olacak. Yine de çoğu durumda, bilgileri bir bilgisayarda tutmanız olasıdır. Teslimat yapmayan birçok mağaza zaten bir müşteri veri tabanı tutmaktadır, ancak diğerleri tutmuyor. Yetki alanınızda, özellikle bilgiler elektronik ortamda tutulduğunda, bireyin verilerini içeren veritabanlarının nasıl kullanılabileceğini düzenleyen yasalar olduğunu görebilirsiniz.

Değişken Ürünler - Yakınlaşmak

Bazı ürünler diğerlerinden daha iyi seyahat eder. Burada ürünlerinizi nakliye sırasında koruma yeteneğinizden bahsetmiyorum - bu çok önemli olsa da - farklı insanlar üzerinde farklı etkileri olabilecek ürünlerden bahsediyorum. Bunlar meyve ve sebze gibi değişkenlik gösterebilen ürünlerdir. Değişken bir ürüne örnek olarak muzları bazı insanlar sarı/kahverengi ve olgun sever, bazıları ise yeşil ve olgunlaşmamış olarak tercih eder. Bazıları daha kalpli bir lahana veya marul tercih ederken, diğerleri onları yapraklı tercih eder. Bu büyük bir zorluk olabilir ve daha büyük mağaza zincirleri her zaman bu sorunla mücadele eder. Cevapları tipik olarak ürünleri potansiyel varyasyonlarına ayırmaktır, bu nedenle olgun muzlar ve olgunlaşmamış muzlar arasında bir seçim olabilir. Doyurucu lahana verilebilir

Belirli bir ad (Fransızca adlar pazarlamacılar arasında popülerdir), yapraklı lahana ise tamamen farklı bir şey olarak etiketlenebilir. Bu uygulanabilir olsa da, meyve ve sebze satan bir bakkalınız varsa, müşterilerinizin samimiyetini tanırsanız avantajlı olursunuz.

tercihleri ​​ve beğendikleri ürünler (kelimenin tam anlamıyla birçok durumda) hakkında iyi bir hisleri var. Büyük zincirlerin yapamayacağı hile, her müşterinin tercihlerini ayrıntılı olarak tanımaktır. Bir müşteri, ya/veya seçeneğiyle karşı karşıya kalmak yerine, muzlarını yeşil ve sarı arasında bir yerde beğenebilir. Birçok müşteri, önceden sınıflandırılmış ürünler için premium fiyatlar ödemek zorunda kalmaktan da mutsuz olacaktır.

Ürün:% s. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar bilen bir bakkal olarak, düzenli müşterilerinizin her biri için doğru ürün çeşidini seçebilirsiniz. Değişken ürünlerin zorluğundan çekinmek yerine, bunu kendi yararınıza kullanın - bu, daha büyük ve daha güçlü rakiplerinize karşı elde edeceğiniz birkaç avantajdan biridir.

Kişisel Ürünler

Giyim ve kozmetik gibi kişisel ürünler genellikle müşteri tarafından kabul edilmeden önce tam bir ön onaya tabidir. Bu, birçok müşterinin ödemeden önce bir giysiyi denemek veya bir parfüm koklamak isteyeceği anlamına gelebilir. Bu tür kişisel ürünleri satmanın zorluğu, özellikle küçük bir perakendeci için çok zor olabilir. Bir gece geçirmeye istekli değilseniz ve belki de parti perakendeciliği fikrini sevmiyorsanız, bu ürünleri satmaya çalışmayın.

evde kimse yok

Teslim etmeye çalıştığınız malları alacak kimsenin olmadığı durumlarla başa çıkmak için bir prosedür oluşturmanız gerekecektir. Müşterilerin veri tabanı, evde olmayan durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak bilgileri tutmak için kullanılabilir. Eve teslim bir müşteriyi alırken, evde değillerse mallarla ne yapmanızı istediklerini sorun. Bu her zaman müşterilerin size yardımcı olacağı bir soru değildir. "Endişelenme, biri evde olacak" tipik bir cevaptır. Bir müşteri size bu cevabı verdiğinde ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Onları sözlerine alabilir veya size yan kapı gibi alternatif (yakın) bir adres vermeleri konusunda ısrar edebilir veya belki de aynı fikirde olabilirsiniz.

Malların müşteri tarafından teslim alınmak üzere mağazaya geri götürüleceği. "Arkadaki kulübede bırak" gibi başka istekler de olacak. Bu düzenlemeleri veri tabanınızda saklayın ve teslimat sırasında birinin evde olmayacağını garanti edebileceğiniz için listeyi yanınızda bulundurun. Ayrıca, mülkiyetten kimin sorumlu olduğunu da en baştan belirlemeniz gerekir.

Bu gibi durumlarda mallar. Malları komşuya bırakırsanız, asıl müşteri

mallardan sorumlu mu yoksa perakendeci mi? Malları teslim etmek için üçüncü bir taraf kullanırsanız, sorumlular mı? Yoksa malları alan komşu mu? Çoğu yargı alanında bu yasal bir mayın tarlasıdır ve gerçekleşmeyi bekleyen önlenebilir bir tartışmadır. Bunu en baştan almak önemlidir. Her müşteriyle ayrı şartlar üzerinde pazarlık yapabilirsiniz. Bu çılgınca gelebilir, ancak bir veritabanınız olduğunu ve her müşteri için ayrı terimler girilebileceğini unutmayın. Ayrıca, büyük zincir mağazalardan ayrı terimlerin bulunamayacağını da unutmayın, bu nedenle bu, avantaj sunabileceğiniz başka bir alandır. Ancak, ayrı şartlar çok zahmetli bir görevse, müşterilerinizin şartları belirlemeyi kabul etmelerini sağlamanız gerekir ve bu genellikle eve teslimatlar başlamadan önce imzalarını almanın en iyisi olduğu anlamına gelir. Artık müşterilerle malların mülkiyetini Kartal evden eve nakliyat ve kusur ve hasarların sorumluluğunu kapsayan bir sözleşme yapmış olacaksınız. Bununla birlikte, bir sözleşmenin bir işlem prosedürü veya bağlı kalmanız gereken bir İncil olmadığını unutmayın. Sözleşmeli çalışmak, irili ufaklı pek çok işletmenin düştüğü bir tuzaktır. Sözleşme bir sigorta poliçesi gibidir. Bir sözleşmenin ayrıntılarına yalnızca şu durumlarda işaret etmelisiniz:

çatışma veya karışıklık. Evet, sözleşmenin ruhuna göre çalışmanız gerekir, ancak esnek bir şekilde çalışmanız kimsenin umurunda olmaz. Örneğin, Bayan Smith'in komşusu alışverişine bakıyorsa ve Bayan Smith, komşusundan yiyeceklerini alırken 12'li pakette kırık bir yumurta bulduysa, sözleşmenin müşteriyi yumurtadan sorumlu kıldığını veya Mantıklı davranabilir ve bir sonraki teslimatı yaparken fazladan bir yumurta koyabilirsiniz. Bu, daha büyük perakendecilere göre sahip olduğunuz bir başka potansiyel avantajdır. Genellikle sözleşme yapmak için çalışırlar - biraz sağduyu kullanabilirsiniz!

Eve teslim, küçük perakende operasyonunuz için doğru olabilecek veya olmayabilecek bir hizmettir. Artıları ve eksileri tartmanız gerekir. Devam ederseniz, işleyişinde esnek olmaya hazır olun. Yerel bilginizi ve müşterilerinizle olan yakınlığınızı kendi yararınıza kullanın - şimdi yola çıkın!