Telegram AÖF Grupları

Telegram, WhatsApp'a uygun bir alternatif olarak ortaya çıktı. Uygulama bugün 20 Ekim 2013'te Alpha'da Android girişimcisi Pavel Durov tarafından kuruldu ve şu anda 200 milyondan fazla kullanıcısı var. Çok platformlu mesajlaşma servisi, diğer Telegram kullanıcılarına mesaj gönderebileceğiniz, grup sohbetleri yapabileceğiniz, kişileri arayabileceğiniz, dosya ve etiket gönderebileceğiniz diğer servisler gibi çalışır.

Telegram, güvenlik ve hıza öncelik verdiğini iddia eden bulut tabanlıdır ve diğer popüler mesajlaşma uygulamaları için pratik bir seçimdir. Telgraf grupları genellikle iki tipte gelir. Biri genel, diğeri özel. Herkese açık grubun tamamına erişmek için kullanıcı adınızı veya grup adını bilmeniz gerekir. Grubun kullanıcı adını veya adını biliyorsanız, gidin ve arama çubuğunda arama yapın, gerekli grubu bulacaksınız.

Telegram Grupları

Telegram kanalları olacağı için bu programda Telegram grupları da olacaktır. Telegram, boyutu veya amacı ne olursa olsun gruplarla iletişim kurmayı kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir. Telgraf grupları, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak veya küçük ekipler halinde çalışmak için harikadır.

Yeni üyelerin önceki mesajlara erişimini kontrol etmek için her gruba genel ve kalıcı bir geçmiş sağlanabilir. Ayrıca küçük ayrıcalıklara sahip yöneticiler atayabilir ve yeni katılanlar dahil tüm üyelerin görebilmesi için sayfanın üst kısmına önemli mesajlar atayabilirsiniz.

En iyi Telegram grupları

image

Programda Telegram kanalları ve Telegram grupları hakkında birçok bilgiye Telegram aöf grupları sahip olabilirsiniz. Aslında birçok telgraf grubu var. Telegram gruplarına katılmak istiyorsanız, genel Telegram grupları için bazı Telegram grup bağlantıları almanız gerekir. Karmaşık görünse de bu gruplara katılmak çok kolaydır. Favori gruplarınızı Telegram arama seçeneğine girerek katılma fırsatı bulabilirsiniz.

Grup yöneticisi size bir davetiye gönderdi ve sizi gruba ekleyecek. Telegram Genel Gruplarına katılmadan önce en önemli soru, Telegram Genel Gruplarına nasıl erişileceğidir. Bu uygulama Android, iOS, Windows ve daha fazlası için kullanılabilir. Hemen hemen tüm işletim sistemleri için kullanılabilir. Ayrıca yaklaşık 13 dilde mevcuttur. Böylece istediğiniz gruba ulaşma şansınız olur.