Telegram Gruplarına Nasıl Ulaşılır?

Telegram, sorunsuz senkronizasyon ile bulut Telegram arkadaşlık grupları tabanlı mesajlaşma için iyi bilinen bir uygulamadır. Bu, tabletler ve bilgisayarlar dahil olmak üzere aynı anda birden fazla cihazdan gelen mesajlara erişmenizi sağlar. Uçtan uca şifreleme sunar ve cihazınızda daha az yer varsa bulutta saklayabilirsiniz.

Telegram'ın en iyi yanı, 200.000 kişiyi ekleyebileceğiniz Telegram grupları oluşturabilmenizdir. Telegram ekipleri her zaman rekabette birkaç adım öndedir. Cevaplar, bahsetmeler ve hashtag'lerle iyi iletişim kurar. Telegram grupları, diğer Telegram kullanıcılarını tüm katılımcıların katılabileceği tek bir sohbete davet etmenize olanak tanır.

image

Telegram ekibi

Telgraf grupları, toplulukları birleştirmek için kullanılan araçlardan biridir ve her biri 200.000'e kadar mevcut üyeyi kaldırabilir. Grup sohbetine hemen çok sayıda kişinin katılmasını istiyorsanız, mesajda onlardan bahsedebilirsiniz. Grup sohbetini devre dışı bırakmış olsalar bile mesajınız hakkında bilgilendirilecekler. Grup yöneticileri, sohbet ekranının üst kısmında görünen sabitlenmiş mesajlarla önemli haberleri tüm üyelere bildirebilir.

Gruptan gelen normal mesajları devre dışı bırakmış olsalar bile tüm katılımcılar bir bildirim alır. Mevcut grup sohbetlerini kolayca Telegram'a aktarın. Davet bağlantısını arkadaşlarınıza göndermeniz yeterlidir. Telegram'ı aldıktan sonra, bu bağlantıyı takip ederek hemen Telegram grubunuza katılabilirler. Ek olarak, robotlar, otomatik derlemeden oyun oynamaya, ödemelere ve daha fazlasına kadar her şey dahil olmak üzere grup çalışanlarının potansiyelini genişletmeye devam ediyor.

Telegram kanalı ve grup arasındaki fark

Telegram kanallarının yalnızca yerleştirme yetkileri vardır. Yöneticiler yayın gönderebilir ve katılımcılar yalnızca yayınlayabilir. Öte yandan, Telegram gruplarındaki tüm üyeler varsayılan olarak gruplara katılabilir. Özel telgraf grupları ile genel telgraf grupları arasında bazı önemli farklılıklar vardır. Özel telgraf gruplarında, yalnızca içerik oluşturucu insanları doğrudan gruba davet edebilir. Uygulamada arama yaparak özel bir telgraf grubu bulunamaz. Bir şey varsa, grup özeldir.

Telegram uygulamasındaki aramayı kullanarak, yaygın Telegram gruplarını bulabilir ve tüm grup üyelerine bir davet bağlantısı sunulur. Telegram grupları, diğer Telegram kullanıcılarını tüm katılımcıların katılabileceği tek bir sohbete davet etmenize olanak tanır.